Strona głowna  /  Aktualności

NABÓR 2019-2020

Drodzy Rodzice!

Znalezione obrazy dla zapytania iskierka radości 17 edycja

Nasze przedszkole po raz kolejny przyłączyło się
do akcji charytatywnej "Podaruj Dzieciom Iskierkę Radości".

Komunikat dla Rodziców

Decyzją Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, na podstawie zdiagnozowanych potrzeb rodziców oraz w związku ze zmianami dotyczącymi organizacji kształcenia i wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, wynikającymi z przepisów rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej, dotyczących w szczególności:

• warunków organizowania kształcenia, wychowania i opieki dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych, niedostosowanych społecznie i zagrożonych niedostosowaniem społecznym
  • zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej
  • indywidualnego obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego dzieci
  • indywidualnego nauczania dzieci i młodzieży

począwszy od 5 lutego 2018 r. wizytatorzy zajmujący się ww. problemami w Kuratorium Oświaty w Szczecinie  będą pełnić dyżur w każdy poniedziałek w godzinach 15.30 -  17.00.  Będziecie Państwo mogli zasięgnąć informacji, skorzystać z porady, omówić problem swojego dziecka. Poniżej podajemy dane do kontaktu:

Hanna Markowska – tel. 91 44 27 542

Monika Piątkowska – tel. 91 44 27 563